menu

SALALAH ROTANA RESORT *****

od 3 090,- Kč
Salalah
Plážové hotely ~ Vlastní
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Užijte si pravou ománskou pohostinnost a pětihvězdičkový luxus v úžasném resortu Salalah Rotana. Nachází se pouhých 35 km od mezinárodního letiště Salalah, s výhledem na nádherné tyrkysové vody Indického oceánu a je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí odpočinout a relaxovat, nebo objevovat nedaleké zajímavosti, ke ketrým patří archeologický park Al-Baleed zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO, slavná mešita Sultan Qaboos a mnoho muzeí a kulturních památek.

Vybavení pokoje

V resortu je 422 luxusních pokojů a apartmá s rozsáhlým moderním vybavením, které vyhovuje potřebám obchodních cestujících i turistů, včetně rodin. Vyberte si z řady možností ubytování s vynikajícím výhledem na pláž, uměle vytvořené kanály nebo krásné zahrady, které vám zajistí nezapomenutelné zážitky. K vybavení pokojů patří: Vícekanálová satelitní LCD TV Bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu Telefon s přímou volbou Plně vybavená koupelna se župany a vysoušečem vlasů Bezplatné příslušenství pro přípravu čaje a kávy Minibar na vyžádání a bezplatná balená voda Služby prádelny a čistírny Trezor na pokoji Denní úklid Žehlička a žehlicí prkno

Stravování

V šesti úžasných restauracích resortu Salalah Rotana se podávají ty nejlepší místní a mezinárodní pokrmy. Vydejte se na celosvětovou kulinářskou cestu v celodenní restauraci Saffron, pochutnejte si na vynikajících pokrmech inspirovaných arabskou kuchyní v The Beach Bar & Restaurant, odpočiňte si na pláži s osvěžujícím nápojem v Coco-Shack Beach Bar, ochutnejte grilované pokrmy ze souše i moře v Club Rotana Restaurant & Lounge nebo se vydejte na gastronomickou cestu po Dálném východě v Silk Road, zdejší signature restauraci. Pro přátelská setkání nebo neformální obchodní schůzky je určena restaurace Arabesque Lounge & Terrace, kde je vynikající nabídka lehkého občerstvení a teplých i studených nápojů, nebo si můžete dopřát soukromou romantickou večeři se svou drahou polovičkou na pláži s osobním komorníkem, který se postará o každý váš požadavek.

Sport a zábava

Pro dokonalé trávení volného času je k dispozici Bodylines Fitness & Wellness Club s prvotřídním zázemím včetně plně vybavené tělocvičny, dvou bazénů, dvou tenisových kurtů, saun a parních lázní, zatímco lázně Zen jsou místem pro relaxaci nebo omlazení. Malí hosté se mohou zabavit v dětském klubu Flipper's Kids Club.

Pro děti

Dětský bazén Dětský klub Dětské menu

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena