menu

ANANTARA AL JABAL AL AKHDAR *****

od 59 990,- Kč
Jebel Akhdar
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní hotel Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort majestátně vzhlíží na rozeklanná skaliska kolem velkého kaňonu pohoří Jebel Akhdar a je oázou dokonalé relaxace a úniku od každodenních starostí.

Vybavení hotelu

Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort je nejluxusnější resort na Blízkém východě a kombinace jeho umístění s dokonalým luxusním zázemím z něj činí nezapomenutelný zážitek! V krásné troické zahradě se nachází nekonečný bazén na útesu s dechberoucím výhledem, 2 vířivky, dětský bazén, nejmodernější fitness centrum, tenisový kurt, wellness centrum Anantara v arabském stylu s hammamem a soukromými venkovními relaxačními prostory a oddělenými krytými bazény pro muže a ženy, a klub pro děti a mládež se zábavnými aktivitami pro všechny věkové kategorie.

Vybavení pokoje

V hotelu Anantara al Jabal al Akhdar je k dispozici celkem 115 luxusních pokojů a vil s výhledem na impozantní kaňon nebo do klidné tropické zahrady, které Vás okouzlí svojí koupelnou ve wellness stylu s dešťovou sprchou. Vily jsou luxusně a příjemně zařízené a poskytují soukromý bazén s výhledem na útesy nebo bazén skrytý v exotické zahradě, nejmodernější interaktivní LED IPTV a prostorné šatníky dodávající pocit vznešeného luxusu.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně formou bohatého bufetu. V resortu se nachází 6 restaurací: Al Qalaa s vybranými arabskými grilovanými jídly, Bella Vista v římském stylu s výhledem na velký kaňon, Al Maisan, kde se po celý den podávají klasická jídla světovýchkuchyní a pořádají se kurzy vaření, a kavárna Al Baha na dvoře pod širým nebem. Speciální příležitosti můžete oslavit na terase restaurace Diana's Point a užit si tak jedinečné soukromé stolování s výhledem na kaňon.

Sport a zábava

Resort nabízí hostům autentické zážitky a umožní jim objevovat okolní kulturu, historii a krajinu. Mezi aktivity v okolí patří ferraty, pěší turistika, výlety za kulturou, slaňování, horolezectví, lukostřelba a jízda na horském kole.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena