menu

ALILA JABAL AKHDAR *****

od 4 990,- Kč
Jebel Akhdar
WOW hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Alila Jabal Akhdar je ultraluxusní boutique resort, který se tyčí v nadmořské výšce 200 m n.m a nabízí dechberoucí výhledy na pohoří Al Hadžar a okolní horské kaňony.

Vybavení hotelu

Alila Jabal Akhdar ja vybudovaný v přírodních materiálech kombinace dřeva, kamene a skla a dokonale zapadá do okolní horské krajiny. Pro Vaši relaxaci Vám je zde k dispozici venkovní a krytý bazén, několik restaurací, knihovna, lázeňské a wellness centrum a butikové wellness Spa Alila.

Vybavení pokoje

Resort má k pro své hosty k dispozici luxusní vily s vlastním bazénem nebo apartmá s balkonem a výhledem na pohoří Al Hadžar. Všechny jsou klimatizované a mají satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a balkon nebo terasu. Koupelny zahrnují samostatnou vanu a sprchu, luxusní toaletní potřeby Spa Alila a měkké župany. Všechny pokoje mají panoramatický výhled na horské scenérie.

Stravování

polopenze (snídaně + večeře)

Sport a zábava

Resort nabízí celou řadu denních aktivit, včetně pěší turistiky, cykloturistiky, jógy, kurzu vaření a pikniku ve vádí. Také můžete vyrazit na výlet do vesnice a okusit pravou ománskou pohostinnost.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena