menu

ALILA HINU BAY *****

od 6 590,- Kč
Salalah
Plážové hotely ~ Vlastní
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Na rozlehlém jihozápadním pobřeží Ománu se po svažité cestě lemované skalnatým terénem objeví hotel Alila Hinu Bay, který se rozkládá na 45 hektarech nedotčené pláže s výhledem na Arabské moře. Převládá zde jednoduchost, která vybízí k propojení a objevování svěžích údolí Wadi Darbat, kdysi významné obchodní stanice Mirbat ze 17. století a archeologických ruin Sumhuram. Hotel Alila Hinu Bay, který čerpá silný vliv z ománské lidové architektury, plynule zapadá do místní kultury a okolní krajiny. Promyšlený design rámující nádherný výhled na moře a lagunu podtrhuje spojení s přírodou. Obdivujte neuvěřitelné spektrum mořského života nebo prozkoumejte svěží zeleň okolní krajiny. Prohlédněte si vodopády v údolí Wadi Darbat, žasněte nad propadlištěm Tawi Atair a navštivte Khor Rori, největší přírodní rezervaci v oblasti.

Vybavení hotelu

Než vstoupíte do lázní hotelu Alila Hinu Bay, které se nacházejí v samostatné budově, projdete se kolem klidné fontány. Pocítíte naprostý klid, když vaše smysly zahalí pižmová dřevitá vůně kadidla, místního esenciálního oleje proslulého svými léčivými účinky. Po konzultaci s místními terapeuty si budete moci flexibilně navrhnout procedury podle svých osobních potřeb a preferencí, abyste dosáhli skutečně osobního přístupu k pohodě. Dopřejte si masážní terapie šité na míru a využijte léčebné účinky čerstvých přírodních ingrediencí. Po proceduře si můžete vychutnat lekci jógy nebo meditace, dále relaxovat v parní lázni nebo se osvěžit ve venkovním bazénu.

Vybavení pokoje

Pokoje a vily jsou rozmístěny podél přirozených obrysů resortu a poskytují nádherný výhled na poušť, lagunu nebo Arabské moře. Pokoje mají klimatizaci, kabelovou TV s plochou obrazovkou, rychlovarnou konvici, vířivku, fén a psací stůl. Alila Hinu bay poskytuje pokoje s šatní skříní a vlastní koupelnou.

Stravování

Při stolování si hosté mohou vychutnat čerstvé místní suroviny připravené s velkou péčí na pozadí azurově modrého moře. Objevujte rozmanitost ománských surovin v lákavém prostředí s produkty z místního sadu a zahrady. Ve vzdušné a rozlehlé restauraci Seasalt nebo na její terase s výhledem na lagunu si můžete vychutnat speciality z divoce ulovených a udržitelně sklizených mořských plodů z tradičního rybářského přístavu Mirbat. V restauraci The Orchard připravují zdejší kuchaři pokrmy ze surovin několik minut po sklizni, zatímco The Lobby Lounge nabízí lehké občerstvení a blízkovýchodní speciality.

Cena zahrnuje:

* 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena